Lista pięciu najczęściej losowanych liczb w mini lotto

Przyjrzyjmy się zestawieniu najczęściej wylosowanych liczb w grze Mini Lotto w ciągu roku 2017, statystyki i wyniki są ogólnodostępne więc każdy z nas może takie zestawienie przygotować dla siebie.

Weźmiemy pod uwagę okres od pierwszego stycznia 2017 roku do trzydziestego pierwszego grudnia tego samego roku, pod uwagę weźmiemy najczęściej padające liczby w mini lotto, dane tych liczb znajdziemy w statystykach gry. Stworzymy listę pięciu najczęściej losowanych liczb w roku 2017, w grze Mini Lotto.

Na pierwszym miejscu liczb, które padały najczęściej w 2017 roku znajduje się liczba piętnaście – wystąpiła w losowaniach aż pięćdziesiąt osiem razy. Kolejne miejsce należy do liczby dwanaście z pięćdziesięcioma pięcioma wystąpieniami. Miejsce trzecie należy do liczby dwadzieścia cztery, z tylko dwoma wystąpieniami mniej, niż jej poprzedniczka. Miejsce przedostatnie na liście to liczba czternaście, a piąte zajęły z równą ilością wystąpień liczby dwadzieścia dziewięć, dwadzieścia dwa i dwadzieścia siedem.

Wart zaznaczyć, że wszystkie najczęściej padające liczby w mini lotto na miejscach od pierwszego do piątego, zostały wylosowane ponad pięćdziesiąt razy w roku 2017, jest to bardzo wysoki wynik.

 

You may also like...